Dlaczego jestem psychologiem, terapeutą i coachem

Jestem psychologiem, bo od zawsze fascynował mnie człowiek, jego wnętrze, rozwój, funkcjonowanie. Jestem terapeutką i coachem, bo wierzę w zmianę – zmianę, która daje nową jakość życia. Czasem wystarczy życzliwa obecność terapeuty, głębokie słuchanie i szczere, płynące z serca towarzyszenie drugiemu człowiekowi, by zaszła zmiana, mająca wpływ na całe życie.
Jestem terapeutką i coachem, bo chcę dawać Ci przestrzeń, gdzie jest miejsce na wszystko i gdzie można się odprężyć i przestać walczyć.
Wierzę, że głęboka przemiana zachodzi bez przemocy, nacisków i  wysiłku – potrzebujemy za to akceptacji, empatii i zrozumienia. Jestem życzliwym świadkiem, osobą towarzyszącą Ci na drodze ku zmianie, lustrem, w którym mogą się przejrzeć. Jednocześnie dbam o Twoje cele, o rozwój i stawianie kolejnych kroków – dlatego są wyzwania, przywoływanie zamierzeń i celów. Są pytania skupiające Twoją uwagę na tym, czego chcesz i jak zamierzasz dążyć do zmian. Są też różne zadania i praktyki, mające na celu obserwację siebie, wprowadzanie zmian, tworzenie okazji do nowych doświadczeń.
Jestem terapeutką i coachem, bo wierzę, że tu i teraz możemy dotrzeć do swoich zasobów i skutecznie z nich skorzystać od zaraz – a to oznacza znaczącą poprawę jakości życia i naszego dobrostanu. A kiedy nam dzieje się lepiej i żyjemy pełniej, świadomiej to przyczyniamy się do dobra dla naszych bliskich i dla osób wokół nas. Krok po kroku wszystko się zmienia. Chcę być częścią zmiany w tym świecie. Po prostu.