Opinie

Co mówią o mnie klienci

„Z całego serca polecam coaching u Marty Zielińskiej. Ma niesamowitą energię otwartości , uważności i współczucia, która pozwoliła mi w krótkim czasie dotrzeć do źródła moich uczuć i przekonań, i zbliżyć się do wymarzonego życia. Jest osoba bardzo czującą, a jednocześnie bardzo profesjonalną, używałyśmy różnych narzędzi podczas sesji. Czasami ta godzina stawała się daleką podróżą, a na końcu przychodziło dużo wniosków i rozwiązań. Dziękuję za te cudowne podróże.”
Nadia, Konsultant biznesu, manager, przedsiębiorca, trener

„Marta  jest nie tylko wspaniałym człowiekiem, ale też doskonałym Coachem! Miałem okazję pracować z nią na wielu sesjach coachingowych. Dzięki jej ciepłu i pytaniom mogłem odkryć i nazwać wiele istotnych dla mnie spraw. Marta bardzo Ci DZIĘKUJĘ!!!”
Nikolay, Trener, doradca, wykładowca

„Sesje z Martą były i są dla mnie najbardziej wspierającym rodzajem indywidualnej pracy rozwojowej, z jaką miałem do czynienia. Dają mi możliwość dokładnego i życzliwego obserwowania siebie, moich nawyków, schematów, trudności, ale przede wszystkim pomagają mi w docieraniu do moich głębokich zasobów i korzystania z nich w życiu codziennym i w radzeniu sobie z wyzwaniami. Dzięki Marcie udało mi się pokonać blokady dotyczące mojego życia zawodowego przy jednoczesnym zadbaniu o to, co głębokie i duchowe. Marta jest wspaniałą towarzyszką na rozwojowej ścieżce. Jej niezachwiana uważność, głęboka intuicja i mądrość, umiejętność trzymania przestrzeni i nieoceniająca życzliwość wobec wszystkich doświadczeń klienta dają niezwykle stabilne wsparcie i inspirację. Polecam Martę najbardziej na świecie!”
Grzegorz, coach i trener szkoleniowy

„Marta jest mądrym i doświadczonym coachem. Każda sesja z nią jest jak spotkanie z dobrym przyjacielem, który nie ocenia, tylko wspiera, wzmacnia i dopinguje, a dodatkowo zadaje mocne, transformujące pytania. Dzięki naszej pracy poznałam siebie jeszcze bardziej, uwolniłam mnóstwo trudnych emocji oraz zobaczyłam i ukochałam moje wewnętrzne dziecko. Dziękuję 😘”
Joanna, coach, autorka książki o wychowaniu dzieci

„Marta Zielińska, Znakomity Coach, stosuje pionierskie metody, coaching w Jej wykonaniu to logiczny i uporządkowany system pracy z klientem, wykorzystujący swoistą Piramidę Holistyczną /od wyobraźni poprzez uczucia i myślenie do działania/, uważność i niezwykła umiejętność podążania za klientem, sprawia, że klient trafia głęboko w swoje wnętrze dostrzegając kwestie i zjawiska, których często sobie nie uświadamiał, a stąd już tylko krok do rozwiązania swoich wyzwań. Wiem, bo odbyłem z Nią tę drogę :-)”
Włodzimierz, prezes zarządu, coach

„Z Martą spotykałam się na sesjach zen coachingu. Marta jest osobą bardzo empatyczną, a jednocześnie profesjonalną. Wspaniale łączy swoje kompetencje z różnych dziedzin, a przy tym jest bardzo naturalna, autentyczna. Brakowało mi takiego kontaktu z innymi terapeutami. Marta od pierwszych minut spotkania buduje wspólna przestrzeń, w której można się poczuć bezpiecznie, w której można rozpocząć swoją podróż do poznania siebie. Jest cierpliwym i dociekliwym przewodnikiem. Najbardziej ujęła mnie jej empatia, a przy tym jednoczesna umiejętność spojrzenia na wszystko w szerszym kontekście. To nie tylko przewodnik, ale i nauczyciel. Dzięki Marcie odkrywam swój potencjał narzędziami, które mi pokazała, że posiadam. Bardzo polecam zen coaching z Martą.” 
Paulina, inżynier

„Marta to wyjątkowa, troskliwa i inspirująca istota, pełna energii i ognistego temperamentu ale i matczynego ciepła. W roli Coacha, towarzyszyła mi podczas mojej osobistej drogi powracania do siebie. Ta opiekuńczość i matczyne ciepło było dla mnie czymś niesamowicie cennym i pozwalały mi poczuć się bardzo bezpiecznym, szczególnie w tych momentach kiedy mierzyłem się z moimi wyjątkowo trudnymi tematami. Bardzo wspierająca, dla mnie, była jej zdolność wychwytywania w moich wypowiedziach elementów, które pogłębione odpowiednimi pytaniami, prowadziły mnie do bardzo wartościowych odkryć. Podczas moich sesji prowadzonych przez Martę, miałem też okazję poczuć, jej ogromne zaangażowanie w toczący się proces i uważność na mnie i na moje emocje. Miałem wrażenie, że jest w tym procesie całą sobą, razem ze mną. Mam ogromną wdzięczność dla Marty za jej piękną, wspierającą obecność.”
Tomasz, coach

„Sesje z Martą dają mi poczucie, że każde moje słowo jest wysłuchane i słyszane przez Martę.  W potoku moich słów nagłe zatrzymanie i zwrócenie uwagi na to JEDNO SŁOWO, zostaje ze mną na tygodnie lub miesiące, bo okazało się kluczowe – Marta świetnie to wyłapała. Nawet w rzekomym odbiegnięciu od tematu Marta jednak widzi powiązania i świetnie je łączy – świetlistymi pytaniami. Marta pomaga mi poukładać różne sprawy, świetnie trzyma strukturę i ukazuje sytuację z innej perspektywy. Dla mnie Marta jest nie tylko coachem ale również mentorem, podczas superwizji czerpię doświadczenie i wiedzę, jak również sztukę coachingu w najlepszym wydaniu – bo Marta nie daje się złapać na haczyk 🙂 Polecam Martę, bardzo ciepła i empatyczna osoba, otwierająca przestrzeń akceptacji na wszystko co się pojawia :-)”
Małgosia, graphic designer

“Spotkania z Marta to nie tylko profesjonalnie przygotowane sesje, ale tez bardzo ludzkie, empatyczne spotkania. Marta słucha, Marta pyta, i w wyniku tej wymiany sprawy nabierają nowych wymiarów, coś się zmniejsza, coś staje się wyraźniejsze. Coś się zmienia na dobre. ”                                                                                   Gosia, właścicielka firmy

„Poszukując swojej ścieżki rozwojowej trafiłam do Marty. Teraz z perspektywy czasu mogę  z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że było to dokładnie to czego poszukiwałam. Otrzymałam dokładnie to czego w tamtym momencie potrzebowałam – obecność, wiedzą i uważność. Dzięki spotkaniom z Martą poukładałam  swoje wartości i potrzeby. Jakbym miała użyć analogii to byłam jak dziecięca kolorowanka którą by w pełni zobaczyć i docenić trzeba umiejętnie połączyć kropki. Spotkania z Martą pozwoliły mi  te wszystkie kropki połączyć i  teraz mogę cieszyć się swoją drogą w pełni. Bardzo podoba mi się obraz który zobaczyłam po połączeniu moich kropek. Jak macie wątpliwości czy to jest ta osoba spotkajcie się choć raz – po prostu to poczujecie. ”
Beata, manager, coach w trakcie szkolenia

„Marta towarzyszyła mi przez długi czas na mojej drodze odnajdywania siebie. Jej ciepło i uważność oraz umiejętność stwarzania i dawania przestrzeni do eksploracji tego, co jest we mnie sprawiły, że odkryłam sprawy istotne dla mnie, o których nie podejrzewałam, że istnieją. Marta prowadzi przez proces zagłębiania i znajdywania rozwiązań bardzo delikatnie, ale jednocześnie stabilnie. Na sesjach z nią zawsze czułam się bezpiecznie i wyjątkowo zadbana. Gorąco polecam pracę z Martą nie tylko w zakresie Zen Coachingu. DZIĘKUJĘ!”                                                                                                                                                 Kasia, free-lancerka

„Marta jako coach i człowiek jest tym samym uważnym prawdziwym przyjacielem, dającym przestrzeń ogromną słuchania. Ja byłam z Martą w cyklu sesji Zen Coachingu i ..było to dla mnie otwierające doświadczenie. Marta fajnie włączała swoją wiedzę psychologa z otwartością i empatią coacha. Dla mnie najważniejsze to ta Prawdziwość Twoja Marto..ze nikogo nie grasz..i ze wyrażasz uczucia..nie chowasz emocji i ze Sama tak wiele robisz ze Sobą. Ja jestem Ci wdzięczna za nasze spotkania, wiele mi dały..szczególnie medytacje – Spotkanie z Dzieckiem w Sobie w Dzień Dziecka. To było uzdrawiające dla mnie doświadczenie… Przesyłam Ci Martuś fale Wdzięczności..bo teraz uświadomiłam sobie ze To było zwrotem w moim życiu . A i jeszcze Marta..nie wiem jak to robisz. .ale w sesji czułam się mimo wielu czasem trudnych uczuć i emocji, że staję się silniejsza i odnajduję swój grunt pod nogami i przez to SIEBIE Samą.. ”
Asia, coach i trener pracy z ciałem

„Znam Martę od września 2016; asystowała podczas IV edycji Treningu Zen Coaching, którego byłam uczestniczką. Podczas mojej certyfikacji na Zen Coacha Marta udzielała mi sesji w ramach obowiązującego programu szkoleniowego. Wspominam ten okres jako bardzo transformujący i jestem wdzięczna Marcie za bycie świadkiem moich przemian. Teraz często widujemy się na wydarzeniach społeczności Zen Coachingu w Polsce; chociaż znamy się relatywnie krótko, Marta jest mi bardzo bliska; dostrzegam i cenię Jej siłę oraz głęboki kontakt ze sobą; inspiruje i ożywia mnie ognista energia, którą Marta szczodrze dzieli się z otoczeniem.”
Ewa, coach i terapeuta