Krąg Kobiet

Krąg Kobiet – raz w miesiącu w Warszawie 🙂
Zapraszam Cię wraz z Tatianą Andrzejewską na Krąg Kobiet – to odpowiedź na wewnętrzne pragnienie wspólnoty, bycia wśród innych kobiet, dzielenia się sobą i czerpania od siebie nawzajem. Spotykamy się w zaufaniu, akceptacji, przyzwoleniu na siebie, na bycie w autentyczności i prawdzie. Ta przestrzeń tworzona jest przez kobiety, dla nich samych i dla wszystkich innych kobiet.
Drogie Kobiety!
☀️Bądźmy  razem – żeby cieszyć się towarzystwem innych kobiet i inspirować się nawzajem. Żeby dzielić się doświadczeniem, przeżyciami i sobą.
🌻Spotkajmy się – w otwartości i autentyczności , prawdziwe i wolne, by być sobą i tak też widzieć inne kobiety. Bez ról, póz i masek.
☀️Wolne od krytyki, oceny i codziennych „gorsetów”. Wolne by Być. Wolne by Śnić. Wolne by Kreować. Wolne by Kochać.
🌻I wolne by pozwolić sobie odpocząć w objęciach wspólnego Kręgu.
☀️Posłuchajmy się – by dać wyraz swoim przeżyciom, emocjom, rzeczom ważnym i tym mniej znaczącym. By nawiązać głębszy kontakt z tym, co w nas i z tym, co w innych.
Bez ocen i oczekiwań.
🌻Obejmijmy same siebie – i to, co w sobie łatwo kochamy i to, co bolesną drzazgą w sercu.
☀️Obejmijmy nas całe – ze wszystkim, co jest.
Uczmy się z tego, co było, bierzmy to, co jest i rośnijmy tam, gdzie prowadzi nas nasza intuicja i mądrość.
🌻Krąg Kobiet jest wspaniałym sposobem na wspólne bycie i dzielenie się z innymi kobietami swoim życiem, sobą, swoimi życiowymi wyzwaniami jak i swoją siłą i doświadczeniem.
☀️Jest przestrzenią, w której możemy pozwolić sobie po prostu być. Być z tym wszystkim, co się w naszym życiu i w nas wydarza.
🌻Kobiety tworzące taki krąg uzyskują wiele inspiracji i wsparcia zarówno dając jak i biorąc, poprzez swoją obecność, empatyczne słuchanie, otwartość w dzieleniu się swoimi doświadczeniami, szacunek, atmosferę bezpieczeństwa i zaufania.
☀️Krąg otwiera nową przestrzeń relacji z samą sobą i z innymi kobietami. Gdzie nikt cię nie naprawia, nie oświeca, nie poucza. Gdzie nikt nie daje ci dobrych rad.
🌻To miejsce w którym wszystko z czym się zmagasz, czego nie umiesz, z czym sobie nie radzisz jest normalne i akceptowane. Gdzie nie musisz już udawać, że jesteś taka super. Gdzie wreszcie możesz powiedzieć :
„Mam dość.”
☀️Miejsce, w którym możesz objąć swoją siłę, moc, inteligencję, sprawczość i nie musisz udawać słabej czy bezradnej. Gdzie wreszcie możesz powiedzieć:
„Mam moc.”
Jeśli czujesz, że tego teraz potrzebujesz, że coś Cię woła -chodź!
Zapraszamy Cię!