Indywidualne sesje coachingowe / terapeutyczne

Profesjonalne i skuteczne wsparcie doświadczonego psychologa i coacha, dopasowane do Twoich potrzeb.   
Szybka pomoc w sytuacji kryzysowej – gdy spotyka Cię coś, co wymaga natychmiastowego wsparcia, na przykład utrata bliskiej osoby, ciężkie rozstanie, rozwód, utrata pracy, choroba, stany depresyjne.
Skuteczne wsparcie w rozwiązaniu konkretnego problemu czy podjęcia decyzji – gdy trzeba coś wybrać, coś zdecydować, mierzysz się z czymś, co Cię przerasta albo gdy trudno Ci dojść do optymalnego rozwiązania.
Profesjonalne, praktyczne wsparcie w wybranym obszarze i realizacji celu – gdy chcesz się czegoś nauczyć, np efektywnej komunikacji, rozwinąć swoje umiejętności, obrać kierunek i konsekwentnie dążyć do celu.
Terapeutyczna pogłębiona  praca nad sobą – gdy szukasz swojej drogi życiowej, pragniesz zwiększyć świadomość siebie i swoich schematów, czujesz, że pora na zmiany.  
Jestem tu, by towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie i wspierać Cię na drodze prowadzącej do zmiany. Jestem, żeby pomóc Ci określić, czego chcesz i wytrwać w zamierzeniach. Jestem, by umożliwić Ci spojrzenie na siebie i swoje życie, na Twoje zasoby i możliwości. 
Zapraszam Cię na sesję – 60 minut tylko dla Ciebie, z moją pełną obecnością i zaangażowaniem. Poufna, akceptująca, swobodna przestrzeń, w której możesz bezpiecznie przyjrzeć się sobie i swojemu życiu, zobaczyć o co Ci chodzi. Gdzie możesz spotkać się ze wszystkim co jest, poczuć, co jest najważniejsze dla Ciebie, w zgodzie z sobą być i działać. 
  • Czym jest sesja indywidualna?
  • Jak przebiega pierwsza sesja?
  • Czego możesz oczekiwać podczas sesji?
  • Czego nie ma na sesji? 

ZOBACZ CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI