Indywidualne sesje terapeutyczne i coachingowe

Profesjonalne i skuteczne wsparcie doświadczonego psychologa, terapeuty Gestalt i coacha, dopasowane do Twoich potrzeb.

Szybka pomoc w sytuacji kryzysowej – gdy spotyka Cię coś, co wymaga natychmiastowego wsparcia, na przykład utrata bliskiej osoby, ciężkie rozstanie, rozwód, utrata pracy, choroba, stany depresyjne.

Terapeutyczna pogłębiona  praca nad sobą – gdy zmagasz się ze skutkami przeszłości, cierpią Twoje relacje i życie osobiste, doświadczasz trudnych emocji, szukasz swojej drogi życiowej, pragniesz zwiększyć świadomość siebie i swoich schematów, czujesz, że pora na zmiany.

Praca nad postawą ciała i oddechem – gdy doskwiera Ci Twoje ciało, nie wiesz co się z nim dzieje, odczuwasz napięcia i blokady, przeżyłaś/eś traumę

Skuteczne wsparcie w rozwiązaniu konkretnego problemu czy podjęcia decyzji – gdy trzeba coś wybrać, coś zdecydować, mierzysz się z czymś, co Cię przerasta albo gdy trudno Ci dojść do optymalnego rozwiązania.

Profesjonalne, praktyczne wsparcie w wybranym obszarze i realizacji celu – gdy chcesz się czegoś nauczyć, np. efektywnej komunikacji, rozwinąć swoje umiejętności, obrać kierunek i konsekwentnie dążyć do celu.

Jestem tu, by towarzyszyć Ci w podróży w głąb siebie i wspierać Cię na drodze prowadzącej do zmiany. Jestem, żeby pomóc Ci określić, czego chcesz i wytrwać w zamierzeniach. Jestem, by umożliwić Ci spojrzenie na siebie i swoje życie, na Twoje zasoby i możliwości.

Zapraszam Cię na sesję – 60 minut tylko dla Ciebie, z moją pełną obecnością i zaangażowaniem. Poufna, akceptująca, swobodna przestrzeń, w której możesz bezpiecznie przyjrzeć się sobie i swojemu życiu, zobaczyć o co Ci chodzi. Gdzie możesz spotkać się ze wszystkim co jest, poczuć, co jest najważniejsze dla Ciebie, w zgodzie z sobą być i działać.

  • Czym jest sesja indywidualna?
  • Jak przebiega pierwsza sesja?
  • Czego możesz oczekiwać podczas sesji?
  • Czego nie ma na sesji?

ZOBACZ, CO MÓWIĄ O MNIE KLIENCI