O sesjach

Czym jest sesja indywidualna?
To pełne szacunku spotkanie, oparte na ciekawości i zaufaniu, podczas którego towarzyszę Ci w eksplorowaniu i definiowaniu tego, co dla Ciebie jako klienta jest najważniejsze. Może jesteś w miejscu kryzysu i już nie dajesz rady samodzielnie ogarnąć tego, co się dzieje. Może jesteś w miejscu, gdzie wiesz jak wielkie masz możliwości i chcesz je sensownie wykorzystać.  Może martwią Cię różne sprawy i nie wiesz, o co tak naprawdę chodzi. Każdy z nas przechodzi różne etapy w życiu, różne potrzeby wymagają uwagi – najważniejsze to poznać siebie w tym. Dam Ci przestrzeń, by doświadczać, czuć, sprawdzać, czego tak naprawdę chcesz i czego potrzebujesz. Kolejne sesje układają się w proces, prowadzący do większej świadomości, zrozumienia, działania i zmiany.

 

Jak przebiega pierwsza sesja?
Umawiamy się na pierwsze spotkanie, podczas którego możesz przyjrzeć się sobie, swojemu życiu, wyzwaniom i celom, jakie uważasz za ważne w tym momencie swojego życia. Możesz zobaczyć, co się sprawdza i przebiega w zgodzie z Tobą, a co wymaga uwagi i będzie stanowić obszar do pracy. Przyglądamy się wspólnie temu, co w tym momencie jest Ci potrzebne, jakich zmian pragniesz, co pozwoli Ci wstępnie określić swoje cele. Gdy wiesz, że chcesz iść dalej, umawiamy nasz kontrakt: zasady współpracy, ilość spotkań (zazwyczaj minimum 5-10 sesji trwających po 60 minut), miejsce (Warszawa lub Skype).

Czego możesz oczekiwać podczas sesji?
Wsparcia, zaufania, akceptacji, szczerości, ciekawości. Empatycznego słuchania, zadawania mocnych pytań. Wiary w Twoje zasoby, poszukiwania możliwości, inspiracji do zmiany. Stawiania wyzwań, konfrontowania z rzeczywistością, gdy będzie to wspierało Twój proces. Podążania za Twoim naturalnym procesem, wspierania Cię, byś pozostawał na wybranej drodze, byś była w zgodzie z ważnymi dla Ciebie wartościami. 

Czego nie ma na sesji? 
Dawania gotowych rozwiązań, radzenia Ci, co masz robić. Oceniania, krytykowania, ratowania. Żałowania Cię, usuwania przeszkód i kierowania Tobą wg „to ja wiem, co jest dla Ciebie dobre”. Diagnozowania i analizowania Cię. Naprawiania i ulepszania.

Bo to Ty w głębi duszy wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre i naprawdę ważne.
To Ty masz zasoby i doświadczenie, by żyć swoje życie tak, jak pragniesz.
To Ty wiesz, jak to jest być Tobą i z czym się zmagasz.
​Jeżeli potrzebujesz wsparcia na tej drodze, jestem.